Penzion získal ocenění v anketě Penzion roku 2018 Penzion získal ocenění v anketě Penzion roku 2018 Penzion získal ocenění v anketě Penzion roku 2017 Penzion získal ocenění v anketě v anketě Penzion roku 2016 Penzion získal ocenění v anketě v anketě Penzion roku 2016
Penzion získal ocenění v anketě v anketě Penzion roku 2015 Penzion získal ocenění v anketě Penzion roku 2015 top50 120  liberecky 3 120 Zařízení patří mezi TOP 25 penzionů v anketě Penzion roku 2013Zařízení získalo ocenění 3. Nejlepší penzi¬on roku 2013 v Libereckém kraji v anketě Penzion roku 2013
Penzion a okolí - Penzion DANA Penzion a děti - Penzion DANA Akční nabídka - Penzion DANA

Nekuřácký penzion Dana

vám poskytne příjemné prostředí, profesionální přístup a vyhlášenou kuchyni. Zaujmout může především vynikající polohou, která Vás určitě okouzlí. Penzion leží stranou od centra, takže pro ty, co hledají odpočinek je ideálním řešením. Užijete si zde dostatek klidu v čistém horském prostředí a můžete si vychutnat nádherné výhledy na hřebeny Krkonoš. V letní sezoně je k dispozici dětské hřiště s trampolínou, houpačkou, skluzavkou a pískovištěm, ale také ohniště.


Na jaře, v létě a na podzim je v okolí spousta možností, jak strávit dovolenou

- jsou to například krkonošské turistické trasy nebo cyklotrasy. . Pro rodiny s dětmi je v okolí spousta možností využití volného času. Podzim na horách svou pestrostí barev je ideálním časem pro sběr hub na čerstvém vzduchu. Zimní období na Benecku je především o lyžování, výletech na běžkách, sáňkování a zimních radovánkách s dětmi. V těsné blízkosti penzionu je možnost sáňkování, bobování a stavění sněhuláků. Obec je položena ve výšce 800m n. m., a tím je téměř každý rok zaručen dostatek přírodního sněhu. Areál Benecko je ideální pro malé děti, protože jsou k tomu přizpůsobeny vleky a jsou zde i tři dětské lyžařské školičky. Když už by děti lyžování moc nebavilo, je možnost využít snowtubing, který je mezi dětmi velice oblíbený. Za hezkého počasí stojí za vidění rozhledna Žalý, ke které vede cesta a je možné po ní sjet i na sáňkách.
V penzionu je pak možné si objednat i saunu (nutné nahlásit obsluze hodinu před nástupem), která je zpoplatněna 200,-Kč za hodinu. K dispozici je parkování u penzionu. 


Nabízíme ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích

s možností přistýlek. Zdarma zapůjčíme i dětské postýlky. Součástí všech pokojů je sociální zařízení. V celém penzionu je k dispozici WiFi. Dva pokoje mají také vanu, kterou rádi využívají rodiny s malými dětmi. Na čtyřech pokojích je k dispozici balkon. V přízemí penzionu jsou další čtyři pokoje, které spolu s restaurací a terasou nemají žádnou bariéru, v jednom pokoji je i bezbariérová koupelna. 

V penzionu je i restaurace

, která slouží pouze našim hostům. Mimo doby snídaní (od 8:00 do 9:00) je restaurace otevřena od 16:00 do 22:00. Večeře podáváme od 18.00 do 19.00. Snídaně podáváme formou švédských stolů s bohatým výběrem snídaňových pokrmů. Večeře, které se skládají z předkrmu, hlavního jídla a dezertu, máme k výběru ze tří jídel. V baru, který se nachází v prostoru restaurace, máme pro hosty velký výběr nápojů, včetně koktejlů, vín od vinařství Znovín Znojmo, točené Plzně a více druhů kávy. Ke každé kávě od nás dostanete domácí moučník. V restauraci jsme připravili i malý dětský koutek, což určitě ocení rodiče, kteří si v klidu budou moci vychutnat kávu nebo nějaký drink.

Penzion Dana

je vhodný pro menší školení, rodinné i firemní akce.

 

Chalupa u Bětušky - ubytování pro rodiny s dětmi v klidné části Benecka

Betuska WEB Betuska WEB Betuska WEB